Shop product image!
Shop product image!
Shop product image!
Shop product image!
Shop product image!
Shop product image!

Beebvares hall

Beebivares on vareste pere kõige pisem ja armsam liige. Ta laotab oma tiivad õrna kallistusena beebi ümber, et väike rõõmupall saaks turvaliselt ja soojalt unenäomaal ringi lennata. Beebivares on väiksele ilmakodanikule nagu kaitseingel, kes kaisutab teda ärkveloleku ajal ja võtab osa kõikidest tema seiklustest une ajal. Kui Varesepere ringi rändab, pakib ta oma pisikese just sellesse pehmesse ja mõnusasse pesasse, et pere pisimal jahe ei hakkaks. Beebivares on parim sõber väikestele naerusuudele ja ideaalne kingitus katsikutele.

Toode on lihtne ja mugav – jalgadele on eraldi taskud ning küljed käivad keskelt kokku nahasõbraliku takjapaelaga, mis on beebi kasvades kinnitatav eri kaugustelt.

Külmavares – Sinu soe kaaslane

Tootest:

  • Tootel on ümber dekoratiivne pakkelint, mistõttu ei ole seda vaja kinkimiseks eraldi pakendada. Toode on koos pakkelindiga pandud sangaga kotti, kuhu saate selle vajadusel ka hiljem tagasi panna.
  • Toode on ühes suuruses ja sobib beebidele vanuses 0-6 kuud. Vaata täpsemaid mõõte galerii viimaselt pildilt.
  • Beebivarese tiivad kinnituvad teineteise külge lapsesõbraliku takjapaelaga, et beebi oma pehmet ja õrna nahka ei kahjustaks.
  • Masinpestav
  • Materjal: Väljas on soe ja pehme šerpa fliis(polüester), sees kvaliteetne puuvill.